Püskürtme Çözümleri

Robotik Kontrol ve Üretim Sistemleri

Püskürtme Çözümleri

Püskürtme tabirini, genel anlamda birçok farklı sektördeki onlarca uygulama şeklini içeren, yaş boyama, elektrostatik toz boyama, kimyasal içerik püskürtme, işlerinin ortak ismi olarak kullanıyoruz.

AUBO, esnek mekanik yapısı ile öğretim sürecinden, otomatik işletme sürecine kadar her safhada güvenle ve tam uyum ile çalışabilir.

AUBO robotlara, bu iş için tasarlanmış kendine has yazılımlarını kullanarak, insan eli hareketlerini birebir öğretebilir robotunuzu bir “boya ustası” olarak çalıştırabilirsiniz.

AUBO robotunuzu bir püskürtme robotu olarak kullanırsanız, kısa vadede uygulamanın tam ve standart olarak yapılmasını sağlayabilir, işleme girmemiş veya unutulmuş ürün riskinden kurtulabilir, işçilikten ve özellikle hammaddeden tasarruf sağlayabilirsiniz. Robotunuzu, farklı üretim bandına kısa sürelerde taşıyabilir ve ihtiyacınız olan yerde kullanabilirsiniz.

RTS Robotics, size bu robotik uygulama yönteminde de ayrıcalık sağlar. Kullanıcıya özel olarak tasarlanacak yazılım ve görsel altyapısı, ergonomik mekanik yapı tasarımı ile tam destek sağlar.

Uyguladığımız Alanlar: Otomotiv parçası boyama sistemi, tekstil sektörü kot taşlama püskürtme sistem, züccaciyeye özel mutfak eşyaları boyama sistemleri, beyaz eşya elektrostatik toz boyama sistemi.Püskürtme Uygulamaları

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak veya sorularınız için bize ulaşın.

0216 446 69 51