Cobotlar

Robotik Kol / Robotıc Arm / Cobot

AUBO-i3

AUBO – i3

Aubo i3 Serisi robotlar, kompakt yapısı hafif gövdesi ile düşük yüklerin transferi için tasarlanmış bir modelimizdir. Seri üretim bantlarında sıklıkla ihtiyaç duyulan otomasyon işlerine yönelik olarak, yer kaybı yaşamadan, güvenlik kafesi kullanmadan kolay kurulum ve çalışma imkanı sağlar. İ3 modeli sorunsuz bir şekilde yere/tavana veya duvara monteli şekilde çalıştırılabilir. Hızlanma, yavaşlama ve güvenlik değerleri belirtilen her konum montajı için değişiklik göstermez. Aubo Robotics Collaborative teknolojisinin geliştirdiği benzersiz yazılımı ile birçok uygulamada zahmetsiz ve güvenli olarak kullanılabilir.

AUBO-i3 Detaylı Bilgi Sorularınız İçin
AUBO-i5

AUBO – i5

Aubo i5 Robotu , Aubo Robotics firmasının piyasaya sürdüğü ilk model olan ve 5 kg taşıma kapasiteli ve 923 mm erişim mesafeli robotudur. Bu robot kapasitesi itibariyle erişiminin ve kapasitesinin izin verdiği tüm koşullarda esnek ve hassas bir kullanım sağlar. Uzak erişim noktalarında dahi taşıma kapasitesi ve hassasiyetinden ödün vermeden güvenli bir şekilde kullanılabilir. Uygulamaya özel yazılımları ile desteklenen i5 robotu parça transferi, makine besleme, boya ve püskürtme uygulamaları, vidalama ve benzeri birçok uygulamada zahmetsiz ve güvenli olarak kullanılabilir.

AUBO-i5 Detaylı Bilgi Sorularınız İçin
AUBO-i10

AUBO – i10

Aubo i10 robotu, Aubo ailesinin yüksek taşıma kapasiteli robot olup diğerlerinden daha ağır yükler ile daha uzun mesafelerde çalışma imkanı sağlar. Erişim kapasitesi olan 1350 mm seviyesinde eksenel sapma göstermeyen motor ve redüktör yapısı ve özel yazılımı ile desteklenir. Eşsiz Aubo kontrol yazılımı ile desteklenen bu robot standart uygulamaların yanında ilave olarak taşıma ve paletleme uygulamaları ile bantlar arası parça transferine daha yatkındır. Sağlam ve hafif alaşımlı alüminyum gövde yapısı ve sorun çıkarmayan donanımı ile güvenle kullanılabilir.

AUBO-i10 Detaylı Bilgi Sorularınız İçin