Çapak Alma / Polisaj

Robotik Kontrol ve Üretim Sistemleri

Çapak Alma ve Polisaj Çözümleri

Kompozit, alüminyum, plastik, ahşap gibi ürünlerin kenar tıraşlama, yüzey ve kenar çapaklarının alınması ile yüzeylerini komple parlatma işlemine tabii tutulması gibi el-emek işlerin mükemmel şekilde üstesinden gelir.

Bahsedilen uygulamalar için, malzemeye göre belirlenecek yüzey işleme motoru, zımpara veya makinesinin robot ile birleştirilerek çalıştırılması sağlanır.

Robotunuzu, bir yüzey temizleme robotu olarak kullanırsanız, her zaman aynı esneklikte iş göreceğiniz için parça kaliteniz standartlaşır. Operatör hatalarının önüne geçilerek ölçümdeki problemler önlenir. Kenar yüzeylerde eş formlar elde edilir. Makine ve ekipmanın yıpranması önlenerek, gerekli sarf malzeme ihtiyacı netleşir.

Birçok farklı robot erişim ve taşıma kapasitesi Aubo işbirlikçi robotlar, hafif gövde yapısı, kolay değişebilir program altyapısı, yüksek hafıza kapasitesi ve her uygulamaya uyumluluğu ile fabrikanız için esnek bir robotik çözüm sağlayacaktır.

RTS Robotics, talep edilen projeye uygun olarak gerekli makine teçhizat altyapısının tasarlanması ve imal edilmesi ile anahtar teslim olarak tarafınıza teslim edilmesine kadarki süreçlerde profesyonel destek sağlar.


Çapak Alma & Polisaj Uygulamaları

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak veya sorularınız için bize ulaşın.

0216 446 69 51