Makina / Pres Besleme

Robotik Kontrol ve Üretim Sistemleri

Makina ve Pres Besleme

CNC tezgâhları ile özellikle rutin olarak üretimi yapılan parçaların varlığı ve bu iş için harcanan zamanı ve işçiliğe bağlılığı arttırmaktadır. AUBO ile artık bu işin üstesinden gelmek mümkün.

AUBO işbirlikçi robotlar, üretimde yaygın olarak kullanılan CNC üretim tezgâhlarının otomatik olarak çalışması için gerekli hassasiyet ve yeteneğe sahiptir. Esnek ve hafif mekanik yapısı aynı zamanda ile öğretim sürecinden, otomatik işletme sürecine kadar her safhada güvenle ve tam uyum ile çalışabilir.

Parçalarınızı bir magazine dizin veya otomatik bir parça besleme istasyonunun önüne bağlayın ve robota yerini öğretin. Robot parçaları sırası ile alacak ve tezgâha yükleyecektir. Ayrıca işlem gören parçaları da düzenli bir şekilde istifleyebilirsiniz.

AUBO robotunuzu bir CNC besleme robotu olarak kullanırsanız, iş gücünüzü daha verimli olarak kullanabilir, rutin işlerin belirsizliklerinden belirsizliklerden kurtulabilirsiniz. Günlük olarak tezgâhtan çıkacak olan parça adedini artık bileceksiniz.

Robotunuzu, farklı bir tezgâha taşıyabileceğiniz gibi, başlangıçta seçeceğiniz yapıya uygun olarak birden fazla CNC tezgâhının robot ile eş zamanlı olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.

RTS Robotics, size bu robotik uygulama yönteminde de ayrıcalık sağlar. RTS Robotics, Parça uyumluluğu, ürün ve tutucu seçimi, talebinize göre yapılacak robot seçimi, tüm süreç için yapılacak ön çalışmalar, süre analizleri, mekanik ve yazılım tasarımları, güvenli işletmeye dair her konuda destekçinizdir.

Uyguladığımız Alanlar: Transformatör parçaları işleme tezgâhları robotlu parça besleme sistemi, paratoner parçaları için tezgâh besleme sistemi, makine parçaları üretim tezgahı besleme sistemi.Makina & Pres Besleme Uygulamaları

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak veya sorularınız için bize ulaşın.

0216 446 69 51