Pick & Place Çözümleri

Robotik Kontrol ve Üretim Sistemleri

Pick & Place Çözümleri

Makineler ve özel birimler arasındaki parça transferini sağlamak, robotların en asli işlerindendir. Aubo işbirlikçi robotlar, taşınacak malzemelerin ağırlığına bağlı olarak seçilecek erişim mesafeleri dâhilinde muntazam olarak parça transferi yapabilir ve al-bırak işlevini sağlayabilirler.

Robotunuzu, bir Al-Bırak robotu olarak kullanmak kazanç ve getiri olarak ilk etapta robotlaşmanın temel başlangıç noktasıdır. Personelleriniz için zaman kazancı, esnek üretim saatleri kazancı, hız ve standardizasyona geçiş için ideal uygulamadır.

Edinilen tecrübeler doğrultusunda fabrika veya üretim atölyesinin birçok yerinde robotik uygulamaların yaygınlaşması sağlanır.

Aubo işbirlikçi robotlar, hafif gövde yapısı, kolay değişebilir program altyapısı, yüksek hafıza kapasitesi ve her uygulamaya uyumluluğu ile fabrikanız için esnek bir robotik çözüm sağlayacaktır. İstendiğinde robotun bulunduğu yeri değiştirmek ve başka birimler ile birlikte çalıştırmak kolaydır.

RTS Robotics, Robotun elverişli olduğu tüm alanlarda, için fizibilite çalışmalarını sizler için yapacaktır. Dilerseniz anahtar teslim proje ve çözüm taleplerinde bulunabilir ve sürecin başından itibaren devam eden tüm safhalarında profesyonel destek alabilirsiniz.

Uyguladığımız Sistemler: Şalt malzeme üretim tesisi parça transfer sistemi, beyaz eşya üretim tesisi parça transfer sistemleri, makine parçaları üretim tesisi malzeme transfer sistemleri.



Pick & Place Uygulamaları

Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak veya sorularınız için bize ulaşın.

0216 446 69 51